Seminarium Rogers & CCI Eurolam PCB

6 czerwca 2023 r. w w CITY HALL Production mieliśmy przyjemność organizować seminarium poświęcone gorącemu tematowi produkcji i powstawania technologii elektronicznych obwodów drukowanych PCB.

To wydarzenie nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych renomowanych partnerów - firmy CCI Eurolam Group oraz Rogers Corporation.
Dzięki ich pomocy, nasza wiedza oraz praktyczne umiejętności osiągają nowe, wyższe poziomy! Ale to spotkanie to nie tylko nauka. To przede wszystkim fantastyczna okazja do spotkania z naszymi cenionymi klientami, do nawiązania nowych kontaktów, do wymiany doświadczeń - prawdziwy festiwal networking'u! 


Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom i pracownikom za to niezwykłe spotkanie, pełne wartościowych rozmów, nowych pomysłów i inspiracji. Finalnie udział w seminarium wzięło stacjonarnie ponad 60 osób, a online dołączyło do nas dodatkowo ponad 50 osób. Łącznie, mieliśmy zaszczyt gościć na naszym wydarzeniu ponad 100 uczestników! To niewątpliwie świadczy o ogromnym zainteresowaniu tematem i jest dla nas wielkim powodem do radości.


Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenia.

 

PL|EN