Byliśmy na EVERTIQ WARSAW 2023

Nasz udział w targach Evertiq 2023 na Stadionie Narodowym w Warszawie był niezwykle udany i owocny. To wydarzenie pozwoliło nam zaakcentować nasze kompetencje w obszarach kluczowych dla branży elektronicznej, takich jak projektowanie i produkcja PCB, montaż elektroniczny oraz zaawansowane badania elektroniki.

Nasze stoisko, numer 144, przyciągnęło wielu specjalistów i pasjonatów, zainteresowanych szczegółami naszych usług w zakresie PCB oraz innowacyjnych metod montażu elektronicznego. Mieliśmy okazję szczegółowo omówić nasze procesy produkcyjne PCB, prezentując zarówno prototypy, jak i gotowe produkty.

Równie ważnym punktem naszej prezentacji były badania elektroniki. Demonstracja naszych możliwości w certyfikowanym laboratorium spotkała się z dużym uznaniem, podkreślając nasz profesjonalizm i zaawansowanie technologiczne.

To wydarzenie było nie tylko okazją do prezentacji naszych usług, ale także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi liderami branży elektronicznej. Jesteśmy przekonani, że kontakty te przyczynią się do rozwoju nowych, innowacyjnych projektów PCB i montażu elektronicznego.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wyrazili zainteresowanie naszą ofertą. Czekamy na kolejne możliwości spotkań i prezentacji naszych rozwiązań w branży elektroniki.

 

PL|EN